Руми, пиша ти отново по ел.пощата за да ми помогнеш. Много искам да свъля 5 кг. Висока съм 172 см. и тежа 70 кг., 46 годишна съм. Винаги съм спортувала и съм спазвала и съм се ограничавала в храната но тези 5 кг. не мога да ги смъкна.
Пила съм 5 м. от тия хапчета за отслабване “Лида”, но свалих тогава 5 кг. и повече не помръднах, въпреки че бяха в комбинация с трениране сутрин преди работа 1/2 на степера и вечер 1/2 карам колело в домашна обстановка, но обудвано, като фитнес заличка. Нужни са ми още 5 кг. да сваля, но вече не помръднах. Бих приела всичко което ми напишеш да спазвам и да пия, само да мога да ги премахна тези излишни 5 кг. От 10 г. тренирам и това не ми е хич трудно, каквото и да е, но да ев комбинация с нещо. Ще чакам да ми пишеш и препоръчаш нещо което да пия или хапвам . Имам две хубави дъщери които от залата не излизат и това е супер, защото се поддържат добре и добре изглеждат.
Ще чакам Руми, да ми пишеш!!!!!
Целувки и поздрави от далечна Силистра!!!!
Руми, пиша ти в отговор на моето запитване за хапчетата “Лида”, но моля те да ми кажеш ако не трябва да ги пия да спра, но аз до сега ги пиех 1 капсула сутрин, а дали трябва да ги пия по 3 на ден? Моля те да ми пишеш кое е по-добро за мен. Или ако трябва да спазвам някаква диета, която ти да ми препоръчаш по твое виждане.
Ще чакам отговор в най-скоро време! Много те моля и предварително ти Благодаря!!!
Отговор от Руми
Здравей Валентина, радвам се, че се грижиш за себе си и имаш желание и воля да изглеждаш добре.
Не знам как да пиеш хапчетата Лида, потърсих информация за тях и попадам само на форуми, в които хора като теб питат дали действат и дали са добри. Не намерих източник, на който мога да се доверя, за да изкажа мнение.
В сайта си препоръчвам за отслабване Fyre, очудвам се, че не си видяла. Пробвала съм го, пиех го няколко дни, за да видя дали ще имам странични ефекти. Единственото, което усетих е, че ме превъзбужда и не трябва да пия кафе или чай с него, защото ми идва в повече кофеина (Fyre съдържа кофеин). Хората, които приемат Fyre, спазват диета и тренират споделят, че им помага да отслабнат повече от колкото, ако са само на диета и тренират.
Като казваш ограничавала си се с храната, опиши 2 типични дни какво ядеш, за да мога да коментирам дали е ок. Пиши в колко часа ядеш и какво е количеството.
Ето ти една добра протеинова (нисковъглехидратна) диета.
Виждам, че основно наблягаш на “кардио” – степер и колело. Аз не ги харесвам и двете, защото доставят на тялото изолирани движения, което не ти помага да развиеш умения и мускули, които ползваш в ежедневието.
Бих сменила степера сутрин с подскачане, танцуване – добре е да седиш права, да сменяш позата си (а не да седиш в 1 поза както е на степера).
Карането на колело е изключително надценено упражнение и не разбирам защо толкова много се ползва, особено от хора, които стоят седнали цял ден и след това вечер вместо да тренират, те пак сядат, е вярно въртят педали, ама пак са седнали.
Замени карането на колело с изкачване и слизане на стълби – хем ще стегнеш дупето, краката и корема, хем кардио, а и всички части на тялото участват.
Според мен имаш нужда от силова тренировка, за да активираш процеса на отслабване. Мускулите горят най-много калории, затова използвай ги. Купи си комплект гири (не се лигави с 1-2 кг, вземи си поне 3-4 кг илиповече) и прави упражнения с тях.
Виж моята фитнес тренировка, спокойно може да се прави и в домашни условия.
С две думи: трябва ти промяна на начина на хранене и да започнеш да натоварваш мускулите. Чак след 3-4 седмици като спре да действа това, ще подбутнеш организма и с хапчета за отслабване.
И споко, горе главата, до 1 месец ще си 2-3 кг по-малко, само следвай съветите по-горе




Comments on this entry are closed.