5 минутна тренировка за силни ръце, гърди и гръб ниво 2


Тази тренировка е част от 90 дневното предизвикателство. Тук е списъкът в кой ден коя тренировка се изпълнява.

Това е тренировка за цялото тяло, с акцент горна част. Има я и в по-труден вариант, опитай го, когато усетиш, че си готова.

Днес ще работим за добра стойка, като след всяко упражнение ще изпълняваме или упражнение за гърди или за гръб. Надявам се след 90 дни, всички да могат да правят лицеви опори. Знам, че ги мразите, но са супер упражнение, наред с гребането, клековете, нападите и различните подскоци – това са основни упражнения и трябва всеки да може да ги изпълнява. През тези 90 дни ще ги изпълняваме в много варианти, така че макар и едни и същи упражнения, ще ни въздействат по различен начин.

Интервална тренировка
10 интервала 20/10, 5 минути

1. 4 пъти високи колене, 4 пъти подскоци звезда
2. Лицеви опори
3. Напад ЛЯВ крак напред, при изправяне изнасяне на гира напред, надолу – гира към тяло.
4. Гребане ЛЯВА ръка
5. Напад ДЕСЕН крак, нагоре изнасяне на гира над глава, надолу гира пред гърди
6. Лицеви опори
7. Страничен напад с редуване
8. Гребане ДЯСНА ръка
9. Кълбо назад – изправяне с торс напред, до обтегнати крака
10. Лицеви опори

Много ли ти дойдоха лицевите опори? Имаш ли мускулна треска на гърба от предишните дни?

Получи специално внимание, като се присъединиш в Студио Прекрасна

Присъедини се към нас и се възползвай от премиум тренировки и рецепти.

Запиши се за нюзлетъра и ще получаваш първа специални предложения, полезна информация, нови рецепти, статии и тренировки 🙂


Всичко за добрата форма на едно място!